چالپرو

در دنیای امروز روش‌های متفاوتی برای آبرسانی و جوانسازی به پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از این معجزات ژل جالپرو ساخت کشور سوئیس است.  با کمک این ژل مشکلات پوستتان در کوتاهترین زمان ممکن برطرف شده و از پوستی سالم، شاداب و زیبا بهره‌مند می‌شوید. جالپرو ماده‌ای قدرتمند برای داشتن پوستی درخشان و شفاف است. تزریق این ژل یک روش چند منظوره برای پر کردن چین و چروک‌های عمیق و برطرف کردن ترک‌های پوستی، از بین بردن جای جوش و آکنه، درمان پوسته پوسته شدن و همچنین لایه‌برداری پوست است. جالپرو روشی غیرتهاجمی است که باعث احیای پوست شده و ماندگاری بالایی نیز دارد.

نمونه کار‌ها

چالپرو

یکی از روش‌های کاربردی برای زیباسازی پوست مزوژل جالپرو است.  مزوژل‌ها در صنعت زیبایی پوست جایگاهی ویژه دارند و با فرمولاسیون‌های گوناگون، معجزه‌ای را در عرصه جوانی و زیبایی به نمایش گذاشته‌‌اند. مزوژل روشی شبیه به تزریق ژل است که در آن از ژل جالپرو (Jalupro) استفاده می‌شود. این ژل دارای خاصیت ترمیم‌کنندگی بوده و  به چهره شما درخشندگی می‌بخشد بطوری که جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می‌رسید.

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که به زیبایی خود اهمیت می‌دهید و می‌خواهید از روشهای نوین جوانسازی اطلاعات بیشتری کسب کنیدتا انتهای این مقاله ما را دنبال کنید.

 

ژل جالپرو Jalupro چیست؟

جالپرو یک ماده استریل قابل جذب است که در زیر پوست تزریق می‌شود. ترکیب این مزوژل از اسید هیالورونیک و آمینو اسیدهای ضروری پوست است. آمینواسیدهای به کار رفته در تولید این ژل از جمله آمینو اسیدهای الزامی جهت جوان‌سازی پوست به شمار می‌روند. تزریق آن کیفیت بافت پوست را بهبود بخشیده و پوست را روشن و شفاف می‌سازد و چین و چروک‌ها و خطوط روی پوست را به حداقل می‌رساند.

جالپرو را می‌توان به‌عنوان یک ترفند مکمل در زمان تزریق ژل‌های‌فیلر یا بوتاکس نیز استفاده کرد. و از آن برای کاهش نشانه‌های پیری در قسمت‌های مختلف چهره و بدن بهره گرفت.

 

چه زمانی نیاز به تزریق جالپرو دارید؟

زمانی که فرد احساس کند نیاز به ایجاد تغییراتی در پوست خود دارد یا این که چین و چروک‌های پوستش باعث کاهش اعتماد به نفس و زیبایی او شده است می‌تواند به پزشک زیبایی مراجعه کرده و در صورتی که پزشک شرایط فرد را برای این تزریق مناسب تشخیص دهد جالپرو را تزریق خواهد کرد. اما به طور کلی جالپرو را زمانی تزریق می‌کنید که:

·          پوستتان خسته، بی‌آب و کدر به نظر می‌رسد

·          دارای استرج مارکت هستید

·           تزریق فیلرها را کامل کرده‌اید و می‌خواهید عمر آنها را افزایش کنید

·            می‌خواهید بازسازی بنیادین با مواد طبیعی برای پوستتان انجام دهید (Biorevitalization)

·           لک‌های پوستی داشته و راغب هستید در کنار مزوتراپی ضدلک و کرم‌های موضعی درمان دیگری را هم محک بزنید

·           تیرگی دور چشم دارید و با وجود تزریق فیلر می‌خواهید چین و چروک‌ها و تیرگی‌های باقی مانده را هم برطرف کنید.

 

مدت زمان انجام تزریق و ماندگار جالپرو

با توجه به ناحیه ی تزریقی مدت زمان کافی برای انجام این کار بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه است که تقریبا بلافاصله پس از تزریق  بهبود وضعیت پوستتان را مشاهده می‌کنید. اما نتیجه بهتر پس از سه هفته شروع و تا ۶ ماه هم ماندگاری دارد.

 

مزایای تزریق ژل جالپرو

    برطرف کردن انواع عیوب پوست مانند چین و چروک، جای لک و جوش، از بین بردن آکنه، برطرف کردن خطوط پوست و صاف  و یکدست کردن آن.

·    از بین بردن جای زخم و چاله‌های عمیق‌تر پوستی

·     آبرسانی طبیعی به پوست و شادابی و درخشندگی آن

·      ترمیم پوست و استحکام ساختار آن،

·      کند کردن روند پیری پوست صورت و بدن

·      بهبود مقاومت و خاصیت ارتجاعی پوست

·       رفع عدم تقارن در بخش‌های مختلف چهره مانند چانه یا گونه‌ها،

·        از بین بردن گودی و تیرگی زیر چشم

·         تحریک سلول‌های کلاژن‌ساز پوست

 

عوارض تزریق ژل جالپرو:

اگرچه این محلول تزریقی تا حدی از ترکیبات موجود در بدن انسان تشکیل شده است، نمی‌‌تواند عوارض شیمیایی برای ما به دنبال داشته باشد، با این حال، تکنیک به کارگیری و استریل بودن تجهیزات عاملی حیاتی است. اگر می‌خواهید با این تزریق به بهترین نتایج دست پیدا کنید، در انتخاب کلینیک زیبایی و پزشک متخصص خود دقت کرده و تحقیقات کافی انجام دهید.

تنها عوارضی که بعد از تزریق این ژل گزارش شده قرمزی و التهاب پوست، کبودی خفیف و احساس سوزش در محل تزریق و در موارد نادری ایجاد آلرژی و حساسیت است. این عوارض ظرف ۴۸ ساعت بعد از تزریق به‌طور کامل مرتفع می‌شوند. توجه داشته باشید که اگر تزریق در کلینیک مناسبی انجام نگیرد، ممکن است دچار یکی از عوارض زیر شده و مدت زمان زیادی درگیر درمان عوارض بعد از تزریق آن و یا استفاده از مواد تقلبی جالپرو باشید.

·         عفونت محل تزریق

·          ایجاد جای زخم

·         عدم تقارن در نواحی تزریق (گونه‌ها، چانه، خطوط لبخند و…)

 

مراقبت‌های پس از تزریق ژل جالپرو:

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل جالپرو اهمیت بالایی داشته و می‌تواند بر روی نتایج و حتی ماندگاری آن تاثیرگذار باشد. به همین دلیل ضروری است که موارد زیر را بعد از تزریق رعایت کنید.

·                     شب بعد از تزریق به‌صورت طاق‌باز بخوابید.

·                     هیچ فشاری به نواحی تزریق وارد نکنید.

·                     از ماساژ ناحیه تزریق خودداری نمایید.، این کار می‌تواند باعث حرکت کردن ژل شود.

·                     تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق از فعالیت‌های ورزشی و فیزیکی سنگین خودداری کنید.

·                     به مدت ۷۲ ساعت از نور مستقیم خورشید و گرمای زیاد دوری کنید.

·                     در صورت احساس درد یا مشاهده تورم از کمپرس سرد استفاده کنید.

·                     از مصرف مقادیر زیاد الکل یا نمک پرهیز کرده تا از تورم بیش از حد جلوگیری شود.

 

موارد منع تزریق جالپرو

افراد زیر  از تزریق ژل جالپرو اجتناب کنند:

۱٫                خانم‌های باردار و یا شیرده

۲٫                افرادی که دارای عفونت پوستی یا سوزش در ناحیه درمان هستند

۳٫                کسانی که بیماری‌های خودایمنی دارند

۴٫                افرادی که حساسیتهای دارویی دارند

 

درمان با جالپرو در چند جلسه و با چه فواصلی انجام می‌شود؟

تعداد جلسات تزریق با توجه به تکنیک انتخابی، نوع فیلر، سن و جنسیت برای هر فردی متفاوت است. به طور کلی در نوع کلاسیک این ماده، درمان در ۳ جلسه به فاصله ۱۰ روز انجام می‌شود. برای درمان با Jalupro HMW نیز به دو جلسه در فاصله ۲۰ روز نیاز است. ولیکن باز بهتر است تعداد جلسات و فواصل آن توسط پزشک‌تان مشخص گردد.

 

هزینه تزریق ژل جالپرو:

قیمت تزریق جالپرو با توجه به مقدار و ناحیه تزریق ژل و حجم مورد نیاز و شرایط هر بیمار متفاوت است. علاوه بر این، هر یک از کلینیک‌های زیبایی با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند، تعداد جلسات، تخصص پزشک و  در نهایت متناسب با موقعیت مکانی خود قیمت‌شان را تعیین می‌نمایند.

 

هر چند وقت یکبار نیاز به تزریق جالپرو است؟

در طول یک سال امکان تزریق این ژل ۲ الی ۳ بار وجود دارد. تعداد دفعات تزریق به پوست شما بستگی دارد. هر اندازه که پوست‌تان آسیب بیشتری دیده باشد؛ نیاز به جلسات بیشتری دارید.

 

در نهایت به خاطر بسپارید که تنها کسی که می‌تواند بهترین برنامه اختصاصی را برای زیبایی شما تنظیم کند، پزشک معتمد شماست. اگر زیبایی‌تان را دوست دارید و مراقبت از آن برای شما الویت دارد همین حالا با شماره۰۹۳۸۵۳۰۹۳۸۷ تماس گرفته و از خدمات حرفه‌ای ما در کلینیک سحر برخوردار شوید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک سحر، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید)