کاشت ریش

نمونه کار‌ها

کاشت ریش

پیوند مو تنها یک عمل زیبایی نیست؛ بلکه علاوه بر زیبایی می‌تواند عزت نفس و امید را به شخصیت و زندگی شما بازگرداند و حتی انجام به میزان کمی از آن تاثیر فوق‌العاده ای در تغییر ظاهرتان می گذارد.

برای بسیاری از مردان، داشتن ریش به این سادگی نیست که موهای خود را تیغ نزنند و به آنها اجازه طی کردن روند رویش طبیعی خود را بدهند. بلکه عوامل مختلفی می‌توانند سبب رویش نامنظم و تکه‌تکه ناحیه ریش در این افراد شوند. اما همان‌طور که می‌توانید با کاشت مو به ناحیه سر، خط موی عقب رفته خود را از بین ببرید، می‌توانید با کاشت مو ریش و پیوند مو به ناحیه صورت و ریش عدم همکاری فولیکول‌های موی صورت خود را جبران کنید!

در این مقاله کلینیک سحر، صفر تا صد کاشت ریش آقایان را آورده‌ایم.

 

چگونه کاشت ریش انجام می‌شود؟

روند کاشت ریش به این شکل است که با برداشت یک مو از بدن آغاز شده و با انتقال و پیوند آن به خط فک و هر جایی که می‌خواهید ریش شما رشد کند، ادامه می‌یابد. شاید دو جمله قبل این حس را به شما دهد که این فرایند بسیار ساده است، اما در واقع پیوندی نسبتا درگیرکننده و سخت است که می‌تواند به دو روش کلی انجام شود:

 

استخراج واحد فولیکولی (FUE): این روش که رایج‌ترین نوع از کاشت ریش است با برداشت واحدهای فولیکولی کامل از ناحیه اهداکننده به ناحیه صورت و ریش انجام می‌شود.

پیوند واحد فولیکولی (FUT): برای این روش، جراح نوار کوچکی از بافت پشت سر را بریده و فولیکول‌های مو را از آن بافت خارج می‌کند.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک سحر، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید)