اندولیفت

همه ما در طلب زیبایی دوانیم! از یک سنی به بعد هر روز به آیینه نگاه می‌کنیم و تک‌تک چین و چروکهای صورتمان را می‌شماریم. هر چقدر که عدد شناسنامه بالاتر می‌رود، صورت ما تقارن و زیبایش کمرنگتر و پوست‌مان شل و افتاده‌تر می‌شود. امروزه روشهای متفاوتی برای زیبایی و جوانسازی پوست وجود دارد که با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری لیزر، دست‌یابی به این آرزو را برای ما ساده‌تر کرده است. یکی از این روش‌های کاربردی اندولیفت است.
اندولیفت نوعی روش لیزر درمانی کم‌تهاجمی است که با هدف لیفتینگ یا بالابردن اجزای صورت انجام می‌شود. در این روش برخلاف جراحی لیفت، نیازی به برش، بی‌هوشی، بخیه و بستری شدن نیست. با این حال اثر این روش درمانی شباهت زیادی به جراحی لیفت دارد و شاهد بهبود افتادگی‌های پوست و از بین رفتن چین و چروک‌ها خواهیم بود.

نمونه کار‌ها

اندولیفت

از یک سنی به بعد هر روز به آیینه نگاه می‌کنیم و تک‌تک چین و چروکهای صورتمان را می‌شماریم. هر چقدر که عدد شناسنامه بالاتر می‌رود، صورت ما تقارن و زیبایش کمرنگتر و پوست‌مان شل و افتاده‌تر می‌شود.

امروزه روشهای متفاوتی برای زیبایی و جوانسازی پوست وجود دارد که با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری لیزر، دست‌یابی به این آرزو را برای ما ساده‌تر کرده است. یکی از این روش‌های کاربردی اندولیفت است.

 

اندولیفت چیست؟

همانطور که اشاره شد جوانسازی پوست از دیرباز خواسته‌ی بسیاری از ما بوده است. به مرور زمان و پیشرفت علم، روش‌های زیبایی و درمانی پوست هم رشد چشمگیری داشته‌اند. در میان تکنولوژی‌های جدید، لیزر نقش پررنگ‌تری داشته و امروزه در بسیاری از روش‌های درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در اندولیفت هم از تکنولوژی لیزر بهره برده می‌شود. اندولیفت روشی برای جوانسازی پوست صورت و دیگر بخش‌های بدن است که نتایجی مشابه جراحی لیفت دارد. نتایج این روش درمانی نسبت به جراحی لیفت، بسیار رضایت‌بخش بوده و با حداقل تهاجم، خطرات و عوارض کمی همراه است. اندولیفت بدون نیاز به بی‌هوشی و بستری شدن انجام می‌شود. نیازی به ایجاد برش و بخیه زدن نداشته و هیچگونه جای زخم و اسکاری بر روی پوست به جا نمی‌گذارد.

 

 

اندولیفت چه اثری بر روی پوستمان می‌گذارد؟
اندولیفت نوعی روش لیزر درمانی کم‌تهاجمی است که با هدف لیفتینگ یا بالابردن اجزای صورت انجام می‌شود. در این روش برخلاف جراحی لیفت، نیازی به برش، بی‌هوشی، بخیه و بستری شدن نیست. با این حال اثر این روش درمانی شباهت زیادی به جراحی لیفت دارد و شاهد بهبود افتادگی‌های پوست و از بین رفتن چین و چروک‌ها خواهیم بود.

دستگاه اندولیفت از لیزری با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر استفاده می‌کند. این پرتوی لیزری، نوعی نور مادون قرمز یا فرو سرخ محسوب می‌شود که احتمالاً با آن آشنایی دارید. در مورد طول موج لیزر و دیگر نکات علمی مربوط به آن، کمی جلوتر به زبان خیلی ساده توضیح داده‌ایم؛ ولی تا همین جا بدانید که این طول موج بیشترین اثر را روی آب و چربی‌های موجود در بافت پوست دارد. هدف اصلی در اندولیفت هم ذوب کردن چربی‌های اضافی پوست و در نتیجه سفت شدن آن است.

 

در اندولیفت، برخلاف لیزر موهای زائد، پرتوی لیزر به صورت موضعی و سطحی استفاده نمی‌شود. این لیزر با استفاده از فیبرهایی به ضخامت یک تار مو (۲۰۰ یا ۳۰۰ میکرون معادل ۰.۲ یا ۰.۳ میلی‌متر) که به زیر پوست فرستاده، به بافت‌های عمقی تابیده می‌شود. لیزر به صورت انتخابی، به تجزیه‌ی چربی‌ها و بازآرایی اسکلت پروتئینی بافت می‌پردازد.

 

میکروفیبر بسیار نازک در هنگام عبور از لایه‌های پوست، با هدایت مسیر لیزر به سمت محل مورد نظر جراح، پرتو لیزر را بر روی بافت‌های عمقی پوست متمرکز می‌کند. نتیجه‌ی تابش لیزر شامل موارد زیر است:

_چربی‌سوزی موضعی یا لیپولیز را تحریک می‌کند. شل شدگی، چین و چروک و افتادگی پوست می‌تواند ناشی از تجمع اندک چربی‌ها در زیر پوست باشد.

_درمان افتادگی‌های کم تا ملایم پوست در ناحیه‌ی گردن، صورت و بازوها

_ ایجاد شراطی خاص در لایه‌ی میانی پوست، سبب القای تولید و بازآرایی کلاژن‌های پوست (رشته‌های پروتئینی کلاژن مسئول ایجاد قوام و استحکام بافت‌های بدن از جمله پوست هستند.)

_ تحریک و فعال شدن واکنش‌های سوخت و سازی در ماتریکس خارج سلولی و زیبایی و شادابی پوست

_تبدیل انرژی نوری به گرمایی و رگ‌زایی و افزایش خونرسانی و ترمیم پوست

_ تحریک چربی‌سوزی و بازآرایی عناصر بافتی در پوست، باعث کاهش حجم بافت چربی و بافت لنفاوی شده که این دو از مهمترین عوامل افتادگی و شل شدگی پوست هستند.

_هم‌تراز شدن یا کانتور و سفت شدن پوست

 

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک سحر، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید)